تاریخچه شیراز آمازون

شیراز آمازون یکی از زیر مجموعه‌های تجاری شرکت رسمی کاریز است که به مدیریت عاملی آقای کاووس جعفری فعالیت خود را از سال 1391 تحت عنوان "شیراز بُن" آغاز نمود و اکنون با نام شیراز آمازون در حوزه ارائه خدمات و محصولات شرکت های تجاری تراز اول به صورت آنلاین، روی وب آدرس Shirazamazon.com در خدمت شما عزیزان میباشد.

 

هدف شیراز آمازون

شیراز آمازون درصدد است تا با بکارگیری شیوه های نوین تبلیغاتی و استفاده از قدرت خرید گروهی، در حوزه خرید روشی را رواج دهد که از یک سو برای صاحبان کالاها و خدمات سودآور باشد، و از سوی دیگر برای مشتریان و خریداران صرفۀ اقتصادی بالایی داشته باشد؛ ارائه روشی که در آن خریدار و فروشنده به یک اندازه سود می برند. فارغ از تشریفات، عناوین شغلی و مراتب سازمانی، شیراز آمازون متشکل از متخصصان و کارشناسان حوزه تجارت الکترونیک، مدیریت و IT است. شیراز آمازون با تمرکز بر روی یک کالا یا سرویس به‌صورت روزانه، هم فرایند انتخاب را برای کاربران آسان می‌کند و هم با استفاده از قدرت خرید گروهی، کالای مورد‌نظر را به قیمتی عرضه می‌کند که به سختی می‌توان از خرید آن صرف‌نظر نمود.

 

مزایای شیراز آمازون

با استفاده از این روش، همه روزه پیشنهادات متنوعی با تخفیف هایی تا 99 درصد از انواع کالاها، خدمات، تفریحات و سرگرمی‌های تازه و جذاب روی سایت شیراز آمازون قرار می‌گیرد که خریداران می‌توانند این پیشنهادات ویژه را خریداری و در مدت مشخص استفاده نمایند.