لاک کرومی هدی بیوتی HUDABEAUTY با 30% تخفیف

30 %
تخفیف
10,500 تومان
15,000 تومان
0 خرید
ویژگی های لاک کرومی هدی بیوتی HUDABEAUTY

لاک کرومی هدی بیوتی HUDABEAUTY با 30% تخفیف و پرداخت 10500 تومان به جای 15000 تومان

  • پوشش بالای ناخن
  • خشک شدن سریع
  • ماندگاری بالا
  • پاک شدن سریع و راحت
شرایط استفاده

شیراز آمازونی عزیز
خواهشمنداست در زمان تحویل بسته حتما" برگ سفارش کالا که ضمیمه محموله پستی میباشد را ,با محتویات داخل بسته بندی مطابقت و کنترل نمائید ودرصورت داشتن هرگونه مغایرت تعدادی از تحویل گرفتن بسته پستی خودداری نمائید بدیهی است امضاء و تائید شما بمنزله دریافت کالا بصورت کامل تلقی میگردد وپس از آن شرکت شیراز آمازون هیچگونه مسئولیتی در این زمینه نخواهد داشت ضمنا توجه فرمائید بسته پستی ارسالی نباید مخدوش باشد.

کالاهای آرایشی بهداشتی مرجوعی ندارد

برای این تخفیف همراه داشتن پرینت فاکتور الزامی است.
تاریخ تحویل:تا 3 روز پس از ثبت سفارش برای شهر شیراز
هزینه ارسال در محدوده شیراز:5،000 تومان
هزینه ارسال به حومه شهر و شهرک های اطراف شیراز:8،000 تومان
هزینه ارسال به خارج از شیراز:۱۶۰۰۰ تومان
هزینه ارسال خرید های بالای 100تومان:رایگان
توضیحات تکمیلی لاک کرومی هدی بیوتی HUDABEAUTY

بدون شک در میان زنان آرایش ناخن جزء پرطرفدارترین آرایش ها محسوب می شود و نقش مهمی در زیبایی دست ها دارد. یکی از لوازم آرایش مربوط به ناخن لاک می باشد که در مدل های مختلفی از قبیل مات، آینه ای(کرومی)، مغناطیسی، حرارتی و... تولید می گردد.  هدی بیوتی یکی از برندهای شناخته شده در زمینه تولید لوازم آرایشی است،لاک HUDABEAUTY را در طرح و رنگ های مختلف تولید می کند. لاک آینه ای هدی بیوتی در رنگ بندی مختلف قابل عرضه است

از ویژگی های مثبت و قابل ذکر لاک کرومی Hudabeauty می توان به خشک شدن سریع آن اشاره نمود که نیاز به دستگاه لاک خشک کن را برطرف می نماید. علاوه بر این جالب است بدانید که این مدل لاک کرومی Hudabeauty دارای ماندگاری بالایی است و با برخورد به وسایل یا سطوح دچار خط و خش و پریدگی نمی شود. نکته مهمی که در رابطه با لاک کرومی هدی بیوتی باید ذکر کنیم پاک کردن راحت آن با لاک پاک کن های معمولی است و نیازی به استون 100 درصد ندارد و این مورد نقش مهمی در حفظ سلامتی مصرف کننده دارد.

نظرات
0 دیدگاه
شیراز آمازون
اولین نفری باشید که برای این تخفیف دیدگاه مینویسید
برچسب های مرتبط