شیراز آمازون یک شرکت تجارت الکترونیک است که با مذاکره و شراکت با کسب‌و‌کار‌های تراز اول در سطح شهر و استفاده از قدرت خرید گروهی به‌ طور روزانه پیشنهادهای جالب و جذابی از کالاها و خدمات مختلف با تخفیف‌هایی تا 90 درصد را روی وب‌سایت خود قرار می‌دهد.

 

1. دریافت اشتراک شیراز آمازون

جهت گرفتن اشتراک در شیراز آمازون در قسمت اشتراک، ایمیل خود و در قسمت انتخاب شهر، نام شهر مورد نظر را وارد کنید تا تمام پیشنهادات تخفیف روزانه به ایمیل شما فرستاده شود.

با چک کردن ایمیل خود به‌‌صورت روزانه، مطمئن شوید پیشنهادات فوق‌العاده ما را از دست نمی‌دهید، زیرا هر پیشنهاد تنها برای مدت محدودی روی سایت قرار می‌گیرد. هنگامی که تخفیف خاصی نظر شما را به خود جلب کرد، به سایت شیراز آمازون سر بزنید تا در جریان جزئیات بیشتر خرید قرار بگیرید و در صورتی‌که همه چیز همانطور که ما تلاش کرده‌ایم مطلوب شما بود، با عضویت در سایت شیراز آمازون آن را خریداری کنید.

 

2. به اشتراک گذاشتن تخفیف با دیگران

تخفیف ها معمولا اگر به همراه ‌دوستان استفاده شوند لذت بخش‌تر هستند. پس با استفاده از دنیای مجازی اینترنت، دوستان و آشنایان خود را در جریان قرار دهید تا ضمن حمایت از ما آنان نیز بتوانند از این فرصت استثنایی استفاده کنند.

 

3. خوش گذراندن با شیراز آمازون

پس از خرید،رسید تخفیف خریداری شده کد خرید در قالب‌ یک ایمیل‌ در اختیار شما قرار می گیرد. همچنین این فایل از طریق پروفایل شما در سایت شیراز آمازون نیز قابل دسترسی است. شما طی مدت اعتباری که روی تخفیف دریافتی درج شده است، با به همراه داشتن و ارائه یک پرینت از فایل ارسالی و یا ارائه کدهای اختصاصی، می‌توانید از پیشنهاد و قیمت باورنکردنی شیراز آمازون لذت ببرید. پس خوش بگذرانید و از لحظات خوش و زیبا و تجربه جالبی که با خرید شیراز آمازون به دست آورده‌اید، عکس بگیرید و با ارسال آن از ما جایزه بگیرید.